14 червня2017 року на базі Гребінківської гімназії проведено засідання керівників районних методичних об’єднань.

Метою проведення заходу було підведення підсумків роботи методичних об’єднань, організація обміну досвідом роботи керівників, сприяння впровадженню сучасних педагогічних технологій, нових методичних ідей та педагогічних знахідок.

У методичному заході взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Н.С. Носова, працівники райметодкабінету, керівники районних методичних об’єднань.

Про форми методичної роботи з педкадрами в районі доповіла завідуюча РМК Бігун Н.О.

Керівниками РМО презентовано методичні ідеї та педагогічні знахідки, результати роботи з обдарованою молоддю та участь педагогів у конкурсах фахового зростання.

Засідання пройшло в атмосфері професійного спілкування, з бажанням відкрито розказати про свою роботу, презентувати її, розкрити секрети успіху, обговорити проблеми і перспективи.