5 травня 2017 року на базі Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся районний семінар учителів історії з теми «Національно-патріотичне виховання в системі роботи загальноосвітнього закладу».

Учасників семінару зустріли пишним короваєм учнівський та педагогічний колективи. Коваль М.М. провів екскурсію по школі, якій вже 107 років і починала своє функціонування, як однокласне початкове училище,

ознайомив присутніх з історією створення Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст., презентував власний досвід роботи.

Цікавим та оригінальним був майстер-клас виготовлення квітки маку по японській техніці «канзаші», як символ пам’яті та примирення, який провела учитель англійської мови Малій Вероніка Володимирівна. Вона детально ознайомила із технікою «канзаші», як видом декоративно-прикладного мистецтва та історією виникнення цього мистецтва.

Продовженням семінару був виховний захід присвячений Дню пам’яті і примирення. В заході взяли участь учасник бойових дій в Афганістані Коваль Микола Миколайович, учасник АТО Манзик Олександр Миколайович, голова районної ради ветеранів Неруш Валентин Валентинович.

Під час обговорення заходів всі учасники семінару дали високу оцінку роботі школи по національно-патріотичному вихованню.

SAM 2341 1

SAM 2327