28 квітня 2017 року в Овсюківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з виховної роботи. Тема семінару «Народні обряди та свята – витоки національних духовних цінностей. Форми використання їх у роботі». Виховна робота в школі є надзвичайно важливою складовою роботи навчального закладу, адже саме вона спрямована на те, щоб побачити й виховати в кожному учневі Людину.

Порядну, добру, інтелектуально розвинену, патріота рідної держави, творчу, небайдужу до навколишнього світу. Людину, якою можна пишатися.

Середа Ксенія Василівна, заступник директора з виховної роботи,  презентувала учасникам семінару особливості виховної  роботи школи.

В ході семінару заступники директорів відвідали заходи:

1. Колаж «В традиціях і звичаях мого народу праведна душа»:
  • 4 клас – «Святвечір в Овсюківській родині» (кл. керівник Скред В.О.);
  • 3 клас – «Іде весна, іде красна» (кл. керівник Лисенко Л.А.);
  • 2 клас – «Ой на Івана та й на Купала» (кл. керівник Ларіонова Ж.В.);
  • 1 клас – «Українські вечорниці» (кл. керівник Коробка Н.М.).
  1. Виховна година «Моє село – колиска мого роду» (підготувала Середа К.В.).
  2. Виставка виробів жителів села «Світ захоплень моєї родини».
  3. Виставка «З історії села…».

Перед учасниками семінару виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С., завідуюча РМК Бігун Н.О., методисти Дикий В.Г. та Савченко С.В., голова постійно-діючого семінару заступників директорів з виховної роботи Чайка С.І.

Завершився семінар засіданням круглого столу, під час якого вчителі висловили свої думки,  дали високу оцінку проведеним заходам.

В кінці засідання були надані методичні рекомендації.