26 квітня 2017 року на базі Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Є.П. Гребінки проведено засідання постійно-діючого семінару заступників директорів з навчально-виховної роботи з проблеми «Використання Інтернет-ресурсів в навчально-виховній роботі». Практичну частину семінару було представлено відкритими уроками в 1-9 класах, тренінгом «Стереокартинки як зорова гімнастика», який провів учитель інформатики Семків Іван Юрійович.

Бойко Надія Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, презентувала досвід педагогічного колективу щодо розвитку особистості учня, навчання на основі врахування його інтересів. Надія Іванівна запевнила, що використання комп’ютерів у навчальній та позакласній діяльності сприяє підвищенню мотивації та індивідуалізації навчання, творчих здібностей учнів і створенню сприятливого емоційного клімату на уроках.  

Бондаренко Тетяна Вікторівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. поділилася досвідом роботи щодо використання Інтернет-ресурсів усіма учасниками навчально-виховного процесу.

Фаєнко Тетяна Сергіївна, педагог-організатор, провела виховний захід «Планета благає про порятунок», приурочений 31-м роковинам трагедії на Чорнобильській АЕС.

На семінарі були опрацьовані нормативні документи щодо закінчення навчального року та проведення Державної підсумкової атестації у 2016-2017 навчальному році.

Завершився семінар засіданням круглого столу, під час якого вчителі висловили свої думки,  дали високу оцінку проведеним заходам, а також професійній обдарованості вчителів та учнів. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі.

1

2

3

4