7 квітня 2017 року на базі Гребінківської гімназії проведено засідання районного методичного об’єднання класних керівників. У засіданні взяли участь директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Даценко Валентина Василівна, 16 керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників, класні керівники. Про аспекти виховної діяльності класного керівника сучасного загальноосвітнього навчального закладу доповіла керівник РМО Шевченко Світлана Олексіївна.

У своєму виступі Світлана Олексіївна наголосила на необхідності дотримання циклограми діяльності класного керівника за навчально-виховним, контрольним, організаційним напрямками.

Комар Поліна Григорівна, заступник директора з НВР, учитель інформатики Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 доповіла на тему «Безпечний Інтернет для дітей. Правила поведінки в мережі Інтернет». Поліна Григорівна озвучила присутнім пам’ятку для учнів та батьків «Основні правила безпечного користування Інтернетом», ознайомила з групами ризику, які зосереджені в мережі «Вконтакті» і є розробниками небезпечних «ігор», кінцевою метою яких є можливий дитячий суїцид. Надала рекомендації щодо безпечного поводження дітей в Інтернеті та вчасного виявлення батьками «небезпечних контактів».

Продовжила засідання директор РЦСС Даценко Валентина Василівна виступом про взаємодію соціальних служб та закладів освіти в наданні послуг сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, ознайомила присутніх з результатами роботи Національної дитячої «гарячої» лінії з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, дослідження UNICEFUkraine щодо виявлення булінгу в українських школах.

Про роль класного керівника у формуванні особистості учня доповіли учитель Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Карпович Сергій Петрович та учитель Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Лисенко Людмила Валеріївна. Педагоги презентували свої системи роботи щодо виховання всебічно та гармонійно розвиненої дитини.

В кінці засідання були надані методичні рекомендації.

DSC09503

DSC09511

DSC09515

DSC09531

DSC09533