Без індивідуального підходу залізо іржавіє, не знаходячи застосування, стояча вода на холоді замерзає, а розум людини - чахне.

Леонардо да Вінчі

Відповідно до річного плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти молоді та спорту 29 березня 2017 року на базі Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов постійно-діючий семінар

учителів початкових класів на тему «Використання інноваційних технологій на уроках математики для розвитку творчих здібностей молодших школярів».

Відкрила семінар завідуюча районним методичним кабінетом Наталія Олексіївна Бігун. У роботі семінару взяли участь 18 педагогів району щоб отримати як теоретичне, так і практичне консультування з даного питання.

Під час практичної частини семінару вчителі відвідали інтегрований урок математики і природознавства у 1-му класі на тему «Додавання і віднімання чисел у межах 20. Розв’язування задач на знаходження суми і різниці. Світ живої природи. Тварини», який провела Коробка Надія Миколаївна та урок математики в 4-му класі «Письмове множення на двоцифрове та трицифрове число», який провела вчитель Скред Валентина Олександрівна.

Цікавим та пізнавальним був майстер-клас на тему «Виготовлення квітів з гофропаперу», який майстерно провела учитель Лисенко Людмила Анатоліївна. Педагоги мали можливість власноруч виготовити квіти, проявивши свою креативність, творчість та індивідуальність.

Учасники семінару відвідали виховний захід «Прийди, весно красна, з радістю!», який підготувала учитель початкових класів Ларіонова Жанна Володимирівна.

У теоретичній частині семінару директор школи Деркач Олександр Олександрович презентував роботу школи, ознайомив присутніх із досягненнями, традиціями закладу.

Про роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів школи доповіла Скред Валентина Олександрівна, голова шкільного методоб’єднання. Вона ознайомила учасників з науково-методичними проблемами над якими працюють вчителі, сучасними інноваційними технологіями, які використовують у роботі вчителі початкових класів.

Продовжила семінар Бондаренко Ірина Петрівна, вчитель початкових класів Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 з виступом «Впровадження методики С.О. Скворцової при вивченні математики в 1-му класі». В обговоренні даного питання взяла участь Повх Ліна Григорівна, вчитель початкових класів Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Є.П.Гребінки.

Гетта Юлія Григорівна, вчитель початкових класів Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ознайомила учасників із Всеукраїнським педагогічним експериментом «РОЗУМНИКИ», який передбачає використання електронних інтерактивних матеріалів для вивчення базових предметів у початковій школі.

Семінар пройшов у творчій атмосфері, його учасники відзначили високий рівень науково-теоретичної, практичної, фахової підготовки вчителів початкових класів та науково-методичний рівень проведених уроків та заходів. Учням і вчителям побажали здоров’я, гарних оцінок, плідної співпраці та великих звершень.