29 березня 2017 року в Гребінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар вчителів інформатики на тему «Формування інформаційних  компетентностей учнів засобами проектних технологій».

Мета семінару:

• активізувати творчий потенціал вчителів інформатики;
  • надати допомогу вчителям у розвитку та підвищенні професійної майстерності;
  • ознайомити вчителів інформатики з найдієвішими прийомами та методами навчально-виховної роботи;
  • вивчати і впроваджувати в практику сучасні технології, форми і методи роботи на уроці та в позаурочний час.

Програма семінару включала:

1. Урок інформатики у 3 класі “Подорож до Комп’ютерленду” (учитель Саволенко Л. М.).
  2. Екскурсія  по шкільному музею «Із історії рідної школи».
  3. Доповідь на тему “Формування інформаційних компетентностей учнів засобами проектних технологій” (учитель Комар П. Г.).
  4. Урок-захист проектів з інформатики “Розкажи про цікаву людину” (учитель Комар П. Г.).
  5. Доповідь на тему “Мова програмування Python” (Проскурня В. А., голова районного методоб’єднання вчителів інформатики).

Наприкінці семінару відбулося обговорення відвіданих заходів та вироблення методичних рекомендацій.