22 березня 2017 року на базі Гребінківської гімназії відбувся районний семінар вчителів іноземних мов. Метою проведення даного заходу було ознайомити присутніх з новими можливостями використання ІКТ. В рамках семінару Гавриленко Андрій Олександрович, вчитель англійської та німецької мов гімназії, провів урок у 8-Б класі по темі «Travelling». 

Учням надзвичайно сподобався урок у такому форматі.  Різноманітність інтерактивних завдань, відео- та аудіоматеріали (відео також були підготовлені учнями в якості проектної роботи), атмосфера на уроці – все це сприяло якнайкращому засвоєнню матеріалу та досягненню мети, поставленої вчителем. Учні не лише перевірили свої знання про Великобританію, США, правила поведінки у літаку, а й отримали практичні завдання: діалог з працівником аеропорту біля стійки реєстрації, заповнення імміграційної картки та інше. За допомогою начального відео від BritishHeartFoundation діти дізналися, як діяти у критичній ситуації та зробити непрямий масаж серця.

Після уроку вчителі-учасники семінару обговорили питання використання інтерактивної дошки SmartBoard у процесі навчання, переваги, можливості та перспективи застосування даної технології на уроках іноземної мови.

3

9

6

7

8

22

P3220436

P3220440

P3220446

P3220449