Яскравим прикладом підтримки творчої праці вчителів, популяризації їхніх педагогічних здобутків є всеукраїнський конкурс «Учитель року».

Традиційний конкурс педагогічної майстерності – не тільки серйозне творче випробування для кращих педагогів, це завжди яскрава подія. Це свято тих, чиїми стараннями, ентузіазмом і шляхетністю зберігаються і примножуються кращі традиції школи.

24-25 листопада 2020 року відділом освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації проведено І (зональний) етап всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» в номінації «Українська мова та література».

Щиро вітаємо учасників з успішним завершенням конкурсу та здобутками у ньому. За підсумками фахових журі І місце здобув Щербак Володимир Олександрович, учитель української мови та літератури Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради, ІІ місце виборола Середа Ксенія Василівна, учитель української мови та літератури Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради, ІІІ місце присуджено Петренко Дарії Євгеніївні, учителю української мови та літератури Опорного закладу «Чутівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Чутівської районної ради.

Щиро вдячні за активність, співпрацю та плідну роботу членам журі: Ільчук Аллі Іванівні, Коваль Наталії Леонідівні, Пуглій Людмилі Миколаївні.

Бажаємо всім учасникам заходу успіхів у всіх починаннях, подальших творчих здобутків, залишатися на цій педагогічній вершині та досягати ще вищої!

изображение viber 2020 11 26 15 40 59

изображение viber 2020 11 26 15 41 00