7-8 листопада 2020 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з еології, німецької мови та правознавства.

В олімпіадах взяли участь 22 учнія 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: екологія – 6 учнів, німецька мова - 5 учнів, правознавство - 11 учнів. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

 

Екологія: 

10 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІІ місце – Ковтун Дар'я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Сотченко А.В.)

11 клас

І місце – Михайліченко Світлана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІІ місце – Шестопал Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Сотченко А.В.)

Німецька мова та література: 

8 клас

І місце – Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Коршак С.І.)

ІІ місце – Лещенко Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

9 клас 

І місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

ІІ місце – Середа Вікторія, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кіріяк Л.В.)

10 клас 

І місце – Сальник Марина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

Правознавство: 

9 клас

І місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Лимар І.Г.)

ІІ місце – Дяченко Жанна, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

ІІІ місце – Оленіч Аліна, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Скред М.І.)

10 клас 

І місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

11 клас 

І місце – Большун Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. вч. Глібовець Н.М.)

ІІ місце – Камишнікова Ангеліна, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Скред М.І.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».