21 лютого 2020 року у відділі освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації відбувся І (районний) етап V обласного конкурсу конкурс читців «Тарасовими шляхами».

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях, де конкурсанти декламували поезії Шевченка, твори його сучасників та твори про Великого Кобзаря.

У конкурсі взяли 23 учні з 8-ми закладів загальної середньої освіти (Кулажинської, Короваївської, Майорщинської, Сердинівської, Тарасівської, Овсюківської, Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. та Олександр і всякої ЗОШ І-ІІ ст.).

Всі учасники заходу гідно виступили, продемонстрували високу виконавську майстерність, артистизм, оригінальність, патріотизм.

За результатами конкурсу переможцями стали:

І місце

Кравцов Макар (молодша група) - учень Кулажинської загальноосвітньої школи І- ІІІ ст.

Савчук Богдан (молодша група) - учень Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Поплавець Роман (середня група) - учень Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Бондаренко Яна (середня група) - учениця Короваївської загальноосвітньої І-ІІІ ст.

Юрченко Джулія (старша група) - учениця Майорщинської загальноосвітньої І-ІІІ ст.

ІІ місце

Гончаренко Михайло (молодша група) - учень Сербинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Кикоть Олександра (молодша група) - учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Жаркова Анастасія (середня група) - учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

Тимко Юлія (середня група) - учениця Майорщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Добреля Юлія (середня група) - учениця Рудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Дроботій Світлана (середня група) - учениця Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Пономаренко Вікторія (середня група) - учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.

ІІІ місце

Середа Ірина (молодша група) - учениця Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Кохнович Юлія (молодша група)-учениця Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Борейко Крістіна (молодша група) - учениця Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Писаренко Владислава (середня група) - учениця Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 

Шутенко Тетяна (середня група) - учениця Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст. 

Богдан Катерина (середня група) - учениця Рудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Мосійчук Вероніка (середня група) - учениця Короваївської загальноосвітньої І-ІІІ ст.

Волосацький Олег (середня група) - учень Майорщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

Добреля Станіслав, Лисенко Валерія, Камишніков Олександр – учні Овсюківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 

Дякуємо всім учасникам та бажаємо лише перемог у майбутньому!

P00221 085514

P00221 085537

P00221 085547

P00221 090251

P00221 090554

P00221 090817

P00221 090959

P00221 091336

P00221 091521

P00221 091718

P00221 092259

P00221 092829

P00221 093001

P00221 093413

P00221 093826

P00221 094311

P00221 094713

P00221 094933

P00221 095204

P00221 095426

P00221 095652

P00221 100203

P00221 103339

P00221 103712

P00221 103200

P00221 103547

P00221 103720