Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.10.2019 № 47/78 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.» 30 листопада 2019 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії, української мови та літератури. В олімпіадах взяли участь 99 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: хімія – 47 учнів, українська мова та література - 52 учня. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Хімія: 

7 клас

І місце – Савченко Віктор, учень Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Цеброва Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІІ місце – Палій Олександр, учень Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мороз О.Д.)

8 клас 

І місце – Михайліченко Ілля, учень Гребінківської гімназії (вч. Циганенко М.М.)

ІІ місце – Жаркова Анастасія, учень Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Мороз О.Д.)

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Циганенко М.М.)

9 клас 

І місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко О.С.)

ІІ місце – Огієвич Владислав, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Таран Г.О.)

ІІІ місце – Козін Максим, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Н.К.)

                    Батрак Юлія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Чухно В.М.) 

10 клас 

І місце – Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рудейко С.П.)

ІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко О.С.)

ІІІ місце – Лях Євгеній, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Циганенко М.М.) 

11 клас 

ІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4(вч. Чухно В.М.)

ІІІ місце – Корж Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІІ місце – Шарпило Сергій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Таран Г.І.)

Українська мова та література: 

7 клас

І місце – Гоч Анна, учень учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Клименко Т.І.)

ІІ місце – Варєнікова Варавара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                    Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мусієнко Н.І.)

                      Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.) 

8 клас 

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О.А.)

                 Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

ІІІ місце – Бровар Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

9 клас 

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, ученицяфілії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Таран Л.В.)

                 Гаращенко Євгенія,учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                   Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Соловей В.М.)

ІІІ місце – Загірна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

                    Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.) 

10 клас 

І місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце – Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Безугла Владислава, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Острянська Н.В.) 

                    Коваленко Тетянаучениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                    Малишенко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Соловей В.М.)

11 клас 

І місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії(вч. Устіловська Т. О.)

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Острянська Н.В.)

                   Сторчак Єваучениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Юрченко Джулія, учениця Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Козіна Н.І.) 

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».