28 листопада 2019 року на базі Рудківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації відбувся семінар вчителів математики та фізики за темою «Реалізація ключових компетентностей на уроках математики та фізики і в позаурочний час».

 

Під час роботи вчителі відвідали уроки математики «Прес-конференція банку «Первісна»» в 11 класі та фізики «Види теплових двигунів» у 8 класі, де побачили як вчителі Коробка Н.М. та Ічанський О.І. реалізують ключові компетенції: навчальну, здоров’язберігаючу, підприємницьку, дослідницьку, технологічну, громадянську, загальнокультурну, вміння спілкуватися рідною мовою.

Відвідування шкільного музею, де був проведений екскурс у історію освіти з народознавчою складовою та майстер-клас по виготовленню символу Нового 2020 року (Миші), створили позитивний, гарний настрій для учасників семінару.

Вчителі поділилися враженнями від побачених заходів та обговорили нагальні питання, що стосувалися результатів проведених предметних олімпіад та підготовки до ЗНО.

У роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С. та методист методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Бузало К.І.

20

2

3

4

5

6

8

10

9

11

12

13

15

16

18

19

21