З метою піднесення ролі вчителя, сприяння творчим педагогічним пошукам щорічно проводиться всеукраїнський конкурс «Учитель року», який об’єднує вчителів-професіоналів, готових стати провідниками розбудови Нової української школи.

19 листопада та 21 листопада 2019 року відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020» в номінації «Початкова освіта».

Конкурс передбачав попередню реєстрацію на платформі МОНУ зі створенням профілю в освітній мережі (заповнення реєстраційної картки) та участь у 5-ти випробуваннях: «Методичний експромт», «Практична робота», «Проєкт», «Тестування», «Урок».

У Конкурсі взяли участь троє педагогічних працівників з Кулажинської, Майорщинської та Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради. Серед учасників конкурсу не було людей випадкових. Для кожного з них школа – це життя, вчительський талант – це, насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні.

В період конкурсних випробувань учасники продемонстрували належний науковий та методичний рівень умінь адаптувати власні педагогічні ідеї до навчальних тем та вікових особливостей учнів, аналізувати педагогічні ситуації та обирати оптимальні шляхи їх вирішення, проєктувати дослідницько-пошукову діяльність учнів, педагогічну майстерність під час викладання базових дисциплін із застосуванням інноваційних технологій навчання та передового педагогічного досвіду. Позитивна атмосфера спілкування, знаходження шляхів порозуміння між учителем і учнями, толерантність та щирість взаємин - це ті засади, на яких базувалися конкурсні уроки.

За підсумками роботи фахових журі визначено переможців конкурсу. Ними стали:

І місце – Приходько Наталія Олександрівна, учитель початкових класів  

                Тарасівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

                Гребінківської районної ради;

ІІ місце – Васько Наталія Миколаївна, учитель початкових класів

                 Кулажинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

                 Гребінківської районної ради;

ІІІ місце – Мисливець Валентина Григорівна, учитель початкових

                  Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної

                  ради.

Бажаємо конкурсантам творчої наснаги та успіхів у подальшій педагогічній праці!

изображение viber 2019 11 22 15 44 50

изображение viber 2019 11 27 15 37 351

изображение viber 2019 11 27 15 37 35