Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.10.2019 № 47/78 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.» 23 та 24 листопада 2019 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних техноологій, фізики, історії. В олімпіадах взяли участь 115 учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: інформаційні технології – 37 учнів, фізика - 35 учнів, історія - 43 учня. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Інформаційні технології: 

8 клас

І місце – Бровар Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Писанка Ярина, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Комар П.Г.)

ІІІ місце – Жолобецький Антон, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська П.Г.)

9 клас 

І місце – Латиш Іван, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Васько С.О.)

10 клас 

І місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Васько С.О.)

11 клас 

І місце – Пишняк Анна, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шевченко О.В.)

ІІ місце – Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

Фізика:

7 клас 

ІІ місце – Радченко Ілля, учень Гребінківської гімназії (вч. Носов О.М.)

ІІІ місце – Варенікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії (вч. Носов О.М.)

ІІІ місце – Ланкаревич Платон, учень філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Бондаренко В.О.)

ІІІ місце – Купрій Дарій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Низова Н.П.)

8 клас

І місце – Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Олійник Н.В.)

ІІ місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Лещенко Л.І.)

ІІІ місце – Шурандо Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Олійник Н.В.)

9 клас 

ІІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

Історія:

8 клас

ІІ місце – Степаненко Катерина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ярощук К.О.)

ІІІ місце – Гелеверя Денис, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Лимар І.Г.)

9 клас 

ІІ місце – Поплавець Роман, учень Тарасівьскої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

ІІІ місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Терещенко О.М.)

10 клас 

І місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Терещенко О.М.)

ІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Лісняк Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

                    Безугла Владислава, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

11 клас 

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІІ місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІIІ місце – Ціко Михайло,учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ричка Л.Д.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси»