23 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІІ (районний) етап Х Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 96 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківщини, з яких визначено 30 переможців, а саме: 

5 клас

І місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного    

                закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради

               (вч.  Мельник В.В.)

ІІ місце – Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шаповал Л.І.)

ІІІ місце – Собакар Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.) 

6 клас

І місце – Симоненко Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4  

                Гребінківської міської ради (вч. Малашта О.О.) 

ІІ місце – Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                 № 4 Гребінківської міської ради (вч. Малашта О.О.) 

ІІІ місце – Трохименко Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Шаповал Л.І.)

                   Мерненко Таїсія, учениця філії Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст. 2 Опорного закладу  

                   Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради (вч. Фаєнко Т.С.)

                   Гуртовенко Максим, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                   ради (вч. Миколаєнко О.А.)

7 клас

І місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської  

                ради (вч. Калина Т.П.) 

ІІ місце – Граб Єлізавєта, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Калина Т.П.) 

                 Комар Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4  

                 Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.) 

ІІІ місце – Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                  (вч. Калина Т.П.) 

                  Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                  ради (вч. Мусієнко Н.І.) 

8 клас

І місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.) 

ІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                 міської ради (вч. Лях Т.П.)              

ІІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської  

                  ради (вч. Наталенко О.А.) 

                  Федина Анастасія, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                  ради (вч. Даценко В.М.)

9 клас 

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4  

                Гребінківської  міської ради (вч. Соловей В.М.) 

ІІ місце – Симоненко Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4    

                 Гребінківської   міської ради (вч. Кохно Л.С.) 

                 Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Калина Т.П.) 

                 Загірна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Щербак В.О.) 

ІІІ місце – Гаращенко Євгенія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської

                  ради (вч. Калина Т.П.) 

                  Дроботій Світлана, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                  районної ради (вч. Лисокобилка С.І.) 

                  Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                  (вч. Калина Т.П.) 

10 клас

ІІІ місце – Дроздова Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4    

                  Гребінківської   міської ради (вч. Соловей В.М.) 

                  Зінченко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                  міської ради (вч. Лях Т.П.)

11 клас 

І місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                ради (вч. Острянська Н.В.) 

ІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4    

                 Гребінківської   міської ради (вч. Ільчук А.І.) 

ІІІ місце – Хатьонка Валентина, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської

                  ради (вч. Устіловська Т.О.) 

                  Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4    

                  Гребінківської   міської ради (вч. Клименко Т.І.)

изображение viber 2019 11 25 16 06 06

изображение viber 2019 11 25 16 06 07

изображение viber 2019 11 25 16 06 071

изображение viber 2019 11 25 16 06 08

изображение viber 2019 11 25 16 06 12