16 листопада 2019 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 проведено ІІ (районний) етап XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь 173 учня 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ, з яких визначено 52 переможця, а саме:

 

3 клас

І місце – Олійник Валерія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (вч.                                  Богомаз Л.І.)                                                       

ІІ місце – Затинайко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  

                 Гребінківської міської ради (вч. Іванюта Л.В.)

                 Супрун Софія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Денисенко Ю.П.)

ІІІ місце – Петренко Богдан, учень філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу

                  Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради (вч. Юрченко І.В.)

                  Григор’єва Валерія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Хатенко Т.Ф.)

4 клас

І місце – Пріма Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                Гребінківської міської ради (вч. Правдицька Л.В.)

ІІ місце – Ремезов Назар, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Мороз Л.М.)

ІІІ місце – Таран Михайло, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської

                  міської ради (вч. Мороз А.В.)

                  Кикоть Олександра, учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. Гребінківської

                  районної ради (вч. Цимбал В.Г.)

5 клас

І місце – Нестеренко Олена, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)              

ІІ місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради

                 (вч. Мельник В.В.)

                 Шпідько Вікторія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради

                 (вч. Кузьменко Л.С.)              

ІІІ місце – Добреля Владислав, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                  (вч. Чайка С.І.)

                  Шевчук Ростислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Фойт С.М.)

                  Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської

                  ради (вч. Шаповал Л.І.)

                  Запорожець Станіслав, учень Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                  районної ради (вч. Бахмут Л.М.)

6 клас

І місце – Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                № 4 Гребінківської міської ради (вч. Малашта О.О.)

ІІ місце – Симоненко Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

                 Ласкава Кіра, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Щербак В.О.)

                 Ковриженко Катерина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                 № 4 Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.)              

ІІІ місце – Орос Майя, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

                  Борейко Крістіна, Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради

                  (вч. Марченко Ю.П.)            

7 клас

І місце – Варєнікова Варвара, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Сойнов Дмитро, учень Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Устіловська Т.О.)

                 Граб Єлізавєта, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Калина Т.П.)

                 Пісня Максим, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради  

                 (вч. Редька Н.О.)

ІІІ місце – Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                   ради (вч. Мусієнко Н.І.)

                   Бондаренко Крістіна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                   Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.)

                  Терещенко Анастасія, учениця Сободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                  міської ради (вч. Макота І.І.)

                  Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                  (вч. Калина Т.П.)

8 клас

І місце – Охріменко Мірія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

ІІ місце – Калина Євгенія, учениця Сободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                 міської ради (вч. Лях Т.П.)

                 Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради

                 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІІ місце – Торгонська Діана, учениця Сободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської

                   міської ради (вч. Лях Т.П.)

                   Жаркова Анастасія, учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. Гребінківської

                   районної ради (вч. Гусак О.В.)

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради

                 (вч. Таран Л.В.)

                 Дробжева Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

ІІІ місце – Симоненко Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Кохно Л.С.)

                 Дражевська Катерина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Кохно Л.С.)

10 клас

І місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

                 Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                 ради (вч. Козіна Н.І.)

ІІІ місце –Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Соловей В.М.)

                 Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

11 клас

І місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної

                 ради (вч. Острянська Н.В.)

ІІ місце – Козлова Діана, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                 (вч. Устіловська Т.О.)

                 Шурандо Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

                 Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 Гребінківської міської ради (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Бондарчук Вадим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.)

                  Хатьонка Валентина, учениця Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради

                  (вч. Устіловська Т.О.)

                  Коваленко Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                  Гребінківської міської ради (вч. Клименко Т.І.)

Протоколи результатів конкурсу можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».

изображение viber 2019 11 18 13 34 08

изображение viber 2019 11 18 13 34 081

изображение viber 2019 11 18 13 34 082

изображение viber 2019 11 18 13 34 091

изображение viber 2019 11 18 13 34 094

изображение viber 2019 11 18 13 34 095