Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.10.2019 № 47/78 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 н.р.» 16 та 17 листопада 2019 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики, правознавста, екології, трудового навчання. В олімпіадах взяли участь 89 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: інформатика –  9 учнів, правознавство - 23 учня, екологія - 4 учня, трудове навчання - 53 учня. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Інформатика:

11 клас

І місце – Єремічук Руслан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

ІІ місце – Северин Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

Правознавство: 

9 клас

І місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Терещенко О.М.)

10 клас

ІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Большун Інна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Камишнікова Ангеліна, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Скред М.І.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІІІ місце – Пиж Марта, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

Екологія:

10 клас

ІІ місце – Гошко Ярослава, учениця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Омельченко Н.П.)

ІІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.) 

Трудове навчання (дівчата): 

8 клас

І місце – Шмиголь Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІ місце – Коркішко Дар'я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІІ місце – Полушкіна Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

                  Ставицька Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

9 клас 

І місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІ місце – Рябокінь Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІІ місце – Трофименко Христина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Калина Т.В.)

                   Сальник Марина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

10 клас 

І місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

11 клас 

І місце – Куліш Валентина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІ місце – Середа Світлана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІІ місце – Огородня Дарина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

Трудове навчання (хлопці): 

8 клас

І місце – Малинка Владислав, учень Гребінківської гімназії (вч. Радченко О.М.)

ІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Радченко О.М.)

ІІІ місце – Шевченко Данило, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

9 клас

І місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М.І.)

ІІ місце – Гугля Владислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

ІІІ місце – Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кабушка С.В.)

10 клас   

І місце – Вавілов Богдан, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Васько С.О.)

ІІ місце – Назаренко Платон, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М.І.)

ІІІ місце – Кравченко Олександр, учень Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Тимошенко В.В.)

11 клас   

І місце – Іванов Анатолій, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кабушка С.В.)

ІІ місце – Шарпило Сергій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондаренко В.А.)

ІІІ місце – Рябченко Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».