Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.10.2019 № 47/78 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році» 9 та 10 листопада 2019 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, економіки, англійської мови та біології. В олімпіадах взяли участь 154 учня 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: математика –  66 учнів, економіка - 9 учнів, англійська мова - 29 учнів, біологія - 50 учнів. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Математика:

6 клас

І місце – Мельник Дмитро, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Крутій Ю.В.)

                Бордов Артем, учень Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н.П.) 

ІІ місце – Бондар Сергій, учень Березівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Трипуз М.Г.)

                 Бощенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Линовицька Н.І.)

ІІІ місце – Солодко Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

                  Ласкава Кіра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

7 клас

І місце – Колотюк Денис, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Добреля Т.С.)

ІІ місце – Дячина Ангеліна, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Бондаренко О.М.)

                 Цеброва Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)  

ІІІ місце – Купрій Дарій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Низова Н.П.)

8 клас

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ставицька Л.Д.)

ІІ місце – Жолобецький Антон, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Божко С.С.)                  

ІІІ місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н.П. )

9 клас

І місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шишук О.В.)

ІІ місце – Желага Максим, ученьГребінківської гімназії (вч. Дем'яненко Л.І.)

10 клас

І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

ІІ місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

Економіка:

9 клас

І місце – Гаращенко Євгенія, ученицяГребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Катруш Яна, ученицяГребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Малихіна Христина,ученицяГребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Логвиненко Мілана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Бордумака Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце – Бедров Олексій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Буц Владислав, учень Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива С.В.)

ІІІ місце – Носар Катерина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

Англійська мова:

8 клас

І місце – Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІ місце – Левченко Жасмін, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Пісня Т.І.)

ІІІ місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

9 клас

І місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Головко С.С.)

ІІ місце – Козін Максим, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Пісня Т.І.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

10 клас

І місце – Татіщева Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІ місце – Шестопал Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кузьменко Г.Г.)

ІІІ місце – Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Трохименко Н.М.)

11 клас

І місце – Корнієнко Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІ місце – Єремічук Руслан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Щербак І.С.)

ІІІ місце – Солдатенкова Жанна,  ученицяГребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

Біологія:

8 клас

І місце – Коваль Богдан, ученьГребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Коркішко Дарія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІІ місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

9 клас

І місце – Дринант Валерія, ученицяГребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІІ місце – Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Н.О.)

                  Могульова Крістіна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

                  Комар Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Сотченко А.В.)

10 клас

І місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІ місце – Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Л.В.)

                 Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІІ місце – Малишенко Наталія,  учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Сотченко А.В.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІІ місце – Шарпило Сергій,  учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Таран Г.І.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».