Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 04.10.2019 № 47/78 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019-2020 навчальному році» 2 та 3 листопада 2019 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії, німецької мови та географії. 

В олімпіадах взяли участь 47 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: астрономія – 4 учні, німецька мова – 5 учнів, географія - 38 учнів. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Астрономія:

11 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Вовкодав А.А.)

Німецька мова:

8 клас

І місце – Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

ІІ місце – Середа Вікторія, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кіріяк Л.В.)

9 клас

ІІ місце – Сальник Марина, ученицяГребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

11 клас

І місце – Робота Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гавриленко А.О.)

ІІІ місце – Коршак Анжела, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Коршак С.І.) 

Географія:

8 клас

І місце – Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

ІІ місце – Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Жила Роман, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Карпович С.П.)

                    Степаненко Катерина, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

9 клас

І місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

ІІ місце – Єфремова Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

                    Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Лісняк Дмитро, учень Гребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Пилипенко Марина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Карпович С.П.)

ІІІ місце – Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Розанов Олександр, ученьГребінківської гімназії(вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце – Пунько Таїсія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ященко С.П.)

ІІІ місце – Ціко Михайло, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рудейко С.П.) 

Російська мова:

9 клас

ІІ місце – Козловська Євгенія, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ічанська В.Г.)

10 клас

ІІ місце – Безугла Владислава, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марченко Ю.П.)

11 клас

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Марченко Ю.П.)

ІІІ місце – Пишняк Анна, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ічанська В.Г.

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».