Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 6 вересня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту проведено інструктивно-методичну нараду з заступниками директорів з навчально-виховної роботи. Розпочала роботу начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С., яка ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у 2019-2020 н.р.

Наталія Станславівна звернула увагу на важливість трудового виховання в школі та посильну участь учнів у різних видах трудової діяльності, що не заборонені чинним законодавством, наголосила на необхідності проходження адміністрацією освітніх закладів навчання з організації безпечного харчування в закладах освіти.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Хворостян О.О. оголосила про здачу статистичних звітів у встановлені терміни та проведення Всеукраїнського тижня права в грудні 2019 року.

Завідувач методичним кабінетом Бігун Н.О. ознайомила присутніх із планом роботи методичного кабінету на 2019-2020 н.р., наказом відділу освіти, молоді та спорту від 03.09.2019 р. № 38 «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами», умовами та порядком проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року», обговорила із заступниками план колективних форм роботи з педагогічними кадрами та загальні вимоги до ведення класного журналу.

Методист Бузало К.І. довела до відома учасників наради інформацію про проведення моніторингу з математики у 2019-2020 н.р., організацію роботи за програмами з фізики у старшій школі, проходження курсової перепідготовки вчителями математики на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, календарний план підготовки та проведення у 2020 році ЗНО.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

1P90906 090401