Згідно плану роботи районного методичного кабінету 1 березня 2019 року у Сербинівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар учителів іноземної мови. Коршак Світлана Іванівна показала позакласний захід з німецької мови «Подорож дорогою казок». Дійовими особами були переважно учні молодших класів. Цікавим було лялькове шоу на німецькій мові «Колобок», інсценізація казки «Рукавичка» та виконання учнями пісні про бременських музикантів. Діти активно взяли участь у вікторині про казки. 

Після заходу вчителі поділилися досвідом своєї роботи. Ларіонова Ж.В., учитель англійської мови Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. показала практично фрагменти роботи з флешкартками, яку вона проводить по темі «Ігрова діяльність на уроках англійської мови». Учитель англійської мови Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Молчанов С.О. працює над темою «Навчання іноземної мови засобами англійської чарівної казки». Він розповів, як застосовує казки для введення граматичного матеріалу у молодших класах. Учитель англійської мови Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Рожно А.В. показала презентацію про форми і методи позакласної роботи з іноземної мови. Нежива В.П. з Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів виступила по темі «Вплив рідної мови, мовної культури та іноземної мови на інтелектуальний розвиток» (з погляду В.О. Сухомлинського). Керівник методичного об’єднання учителів іноземної мови Пісня Т.І. розповіла про особливості проведення ДПА у 9 класі та ЗНО у 2018-2019 навчальному році. Вона звернула увагу присутніх на те, що в цьому році у 9 класі ввели аудіювання на ДПА. Як сказано у документі, проведення ДПА у 9 класі утакому форматі допоможе учням краще підготуватися до здачі ЗНО в 11 класі. Аудіювання на ЗНО було введено ще в минулому навчальному році. 

Методист РМК Юрченко М.І. підвів підсумки семінару. Він наголосив на тому, що треба і надалі поєднувати класну і позаурочну роботу, щоб сприяти якісному вивченню іноземної мови.

IMG 0678

IMG 0658

IMG 0662

IMG 0663

IMG 0665

IMG 0669

IMG 0674

IMG 0677

IMG 0681