Відповідно до плану роботи методичного кабінету на 2018-2019 навчальний рік 17 січня 2019 року проведено засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту.

У роботі методичної ради взяла участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації Носова Н.С.

На засіданні розглянуто питання: про підсумки участі школярів району у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році (Бігун Н.О.); про роботу районного методичного об’єднання вчителів суспільно-гуманітарного напрямку за І семестр 2018-2019 н.р. (Дикий В.Г., Ділігул Ю.Ю.); про роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради (Бігун Н.О., Терещенко С.В.); про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з математики та фізики в Короваївській ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради (Бузало К.І.).

Під час наради проаналізовано, в розрізі шкіл Гребінківського району, кількісний та якісний показники участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, обговорено організацію заходів з нагоди 100-річчя Української революції в школах району, стан навчально-матеріальної бази кабінетів історії, активізацію участі учнів та вчителів в районних конкурсах та змаганнях.

За підсумками засідання членами методичної ради прийняті рекомендації.

viber image2viber image1