9 січня 2019 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА відбулося районне методичне об`єднання вчителів трудового навчання. В роботі засідання взяли участь методист методкабінету Юрченко М.І., голова методоб`єднання Бондаренко В.А. та учителі району. Перед присутніми виступив керівник методоб`єднання Бондаренко В.А., який ознайомив педагогів із результатами ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади із трудового навчання.

В ході роботи учитель Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів Макогон О.В. провів майстер-клас із Петриківського розпису. Учителі трудового навчання ознайомилися із досвідом роботи педагога, а також самі спробували виготовляти панно та композиції під керівництвом Олега Валерійовича.

Методист методкабінету відділу освіти, молоді та спорту Юрченко М.І. підвів підсумки заходу.

Презентацію Макогона О.В. можна переглянути  на сайті РМК в розділі меню "Передовий педагогічний досвід".

WP 20190109 09 01 49 Pro

WP 20190109 09 02 08 Pro