14 грудня 2018 року на базі Гребінківської гімназії та Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Гребінківського районного наукового товариства «Мала академія наук». 

 

З найкращими побажаннями до учасників конкурсу звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Наталія Станіславівна та завідувач методичним кабінетом відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради Олійник Наталія Вікторівна, які побажали всім наснаги, терпіння і, звичайно, перемоги.

У конкурсі взяли участь 15 учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ. Це учні Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (4 учні), Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради (3 учні), філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради (1 учень), Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської міської ради (1 учень), Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень), Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень), Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень), Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень), Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень) Гребінківської районної ради, філія Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ступенів ім. Є.П. Гребінки Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Гребінківської міської ради (1 учень) .

Конкурс проходив у три етапи: перший етап - виконання контрольних робіт, другий етап – заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учнями та третій етап – захист науково-дослідницьких робіт.

Хочеться висловити велику подяку науковим керівникам, які знаходять таких дітей, підтримують їх та торують з ними перші кроки у науковому житті.

Всі роботи, подані на конкурс, мали проблемно-пошуковий характер, відповідали віковим інтересам та пізнавальним можливостям учасників, відповідали напрямкам наукових секцій наукових досліджень.

За результатами роботи фахових журі визначено переможців, ними стали:

І місце

Супрун Арсентій, учень 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (відділення: історії, секція: історичне краєзнавство, науковий керівник Глібовець Наталія Миколаївна);

Юзупкіна Євгенія, учениця 11 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради (відділення: літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, секція: українська література, науковий керівник Ільчук Алла Іванівна);

Пиж Марта, учениця 10 класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради (відділення: математики, секція: математика, науковий керівник Тодорова Надія Василівна);

Сальник Софія, учениця 11 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (відділення: мовознавства, секція: англійська мова, науковий керівник Гавриленко Андрій Олександрович);

ІІ місце

Пунько Таїсія, учениця 10 класу Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської міської ради (відділення: літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, секція: українська література, науковий керівник Лях Таміла Петрівна);

Корнієнко Олександра, учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради (відділення: мовознавства, секція: англійська мова, науковий керівник Головко Світлана Станіславівна);

Корж Марія, учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (відділення: математики, секція: математика, науковий керівник Гацула Надія Петрівна);

Юрченко Джулія, учениця 10 класу Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради (відділення: історії, секція: історичне краєзнавство, науковий керівник Ричка Лідія Дмитрівна);

Буц Владислав, учень 10 класу Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради (відділення: математика, секція: прикладна математика, науковий керівник Коробка Наталія Миколаївна);

ІІІ місце

Добреля Юлія, учениця 10 класу Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради (відділення: математика, секція: математика, науковий керівник Добреля Тетяна Степанівна);

Острянська Юлія, учениця 10 класу Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради (відділення: фізики і астрономії, секція: фізика, науковий керівник Нежива Марина Василівна);

Ковтун Володимир, учень 9 класу філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Гребінківської міської ради (відділення: комп’ютерних наук, секція:internet-технології та WEB дизайн, науковий керівник Вовкодав Альона Андріївна);

Гнуча Тетяна, учениця 10 класу Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. Гребінківської районної ради (відділення: екологія та аграрні науки, секція: охорона довкілля та раціонального природокористування, науковий керівник Симоненко Наталія Михайлівна);

Корж Марія, учениця 10 класу Гребінківської гімназії Гребінківської міської ради (відділення: екологія та аграрні науки, секція: екологія, науковий керівник Шевченко Світлана Олексіївна);

Діденко Артем, учень 10 класу філії Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Є.П. Гребінки Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Гребінківської міської ради (відділення: літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства, секція: українська література, науковий керівник Фаєнко Тетяна Сергіївна).

Низький уклін всім учасникам!

Для когось це був вдалий, успішний захист, а для когось – не зовсім. Але безперечним є одне - кожен з учасників є яскравою непересічною особистістю, що вирізняється з-поміж сотень тисяч інших школярів рівнем знань, креативністю, допитливістю. Вони, юні і завзяті, вже мають свій погляд на науку, генерують інноваційні та сміливі ідеї. Дивлячись на них, можна констатувати: в Україні росте достойна інтелектуальна та наукова зміна.

viber image9

viber image

viber image2

viber image3

  viber image4  

 viber image5

viber image6

viber image7

viber image8

viber image10

viber image1