Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації 30 листопада 2018 року на базі Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено постійно діючий семінар директорів закладів загальної середньої освіти на тему «Здоров’язберігаючі технології як умова успішного розвитку молодого покоління». За давніми українськими традиціями учасників семінару зустріли із хлібом-сіллю вихованці, педагогічний колектив на чолі з директором Ічанським Олексієм Івановичем.

Семінар розпочато ранковою зустріччю з вінком. У дружньому колі педагоги побажали один одному плідного та результативного дня, висловили свої очікування від зустрічі.

В рамках семінару учасники відвідали фрагменти уроків з елементами здоров’язберігаючих технологій у 1-4, 7, 10-11 класах.

Проведено екскурсію до шкільного музею. Під час перегляду експозицій учні розповіли про історію освіти села Рудка, про його багате минуле, творче сьогодення та успішне майбутнє.

Захоплюючим був виховний захід, проведений командою-учасником обласного конкурсу «Молодь обирає здоров’».

Продовженням семінару був майстер-клас із виготовлення намиста із природніх матеріалів, який організувала заступник директора з виховної роботи Шевченко О.В.

В рамках роботи круглого столу директор школи Ічанський О.І. представив презентацію на тему «Здоров’язберігаючі технології як умова успішного розвитку молодого покоління». Олексій Іванович ознайомив присутніх із результатами моніторингу здоров’я учнів Рудківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Директор Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лисенко М.А. виступив з темою «Медіаосвіта. Маркування та штрихове кодування як основний засіб інформації про товар».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Носова Н.С. вручила дипломи та грамоти директорам Сербинівської, Кулажинської, Майорщинської, Рудківської, Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів за перемоги в обласних конкурсах еколого-натуралістичного спрямування.

Останнім етапом семінару була нарада «Питання-відповідь», на якій обговорили підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, організацію проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, проект Положення про сертифікацію педагогічних працівників, результати ДПА за 2017-2018 н.р. та особливості проведення ЗНО в 2018-2019 н.р.

Учасники семінару високо оцінили роботу навчального закладу з впровадження здоров’язберігаючих технологій в освітній процес, висловили подяку організаторам за цікаву організацію проведення семінару.