24 листопада 2018 року на базі Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 відбувся ІХ Міжнародний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У заході взяли участь 70 учнів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ. Вітаємо переможців конкурсу: 

5 клас 

І місце - Гавриленко Анна, учениця Слободо - Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

ІІ місце - Мамаюсупова Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.; №4 (вч. Соловей В.М.)

ІІІ місце - Федєєва Анастасія, учениця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Т.П.)

6 клас

І місце - Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії вч. (вч. Калина Т.П.) 

ІІ місце - Граб Єлізавета, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мусієнко Н.І.) 

ІІІ місце - Літвякова Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                  Терещенко Анастасія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

                  Назаренко Вероніка, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                  (вч. Клименко Т.І.)  

7 клас

І місце - Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

               (вч. Ільчук А.І.)

ІІ місце - Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                (вч. Соловей В.М.)

                Прогрущенко Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О.А.) 

ІІІ місце - Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.Т.)

8 клас

І місце - Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.) 

ІІ місце - Мамаюсупова Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст .№4

                (вч. Кохно Л.С.)

ІІІ місце - Дражевська Катерина, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                 №4 (вч. Кохно Л.С.)

9 клас

І місце – Мазко Каріна, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Острянська Н.В.) 

ІІ місце - Дроздова Анна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце - Сабурова Анна, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст.№ 2 Опорного закладу

                Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Мельник В.В.) 

ІІІ місце - Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                 (вч. Ільчук А.І.) 

10 клас

І місце - Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ткаченко А.С.)

ІІ місце - Чуйченко Марина, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Опанасенко Н.М.) 

ІІІ місце - Коваленко Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                 (вч. Клименко Т.І.)   

11 клас

І місце - Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Чайка С.І.)

Протоколи конкурсу можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».

viber image

viber image1

viber image2

viber image3