Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.06.2018 року № 603 "Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" 28 листопада 2018 року на базі Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради проведено І тур конкурсу.

Він відбувся в один етап.

У конкурсі взяли участь 2 педагоги в номінації «Захист Вітчизни» - вчитель Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. Нежива Сергій Вячеславович та вчитель Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кабушка Сергій Васильович.

Конкурсанти пройшли випробування: «Методичний практикум», «Практична робота», «Проект», «Тестування з фахової майстерності», «Урок» і цим самим зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності.

Компетентне журі високо оцінили фахове володіння конкурсантами різними формами та методами навчання, вміння мотивувати та активізувати навчальну діяльність учнів, творчо використовувати найновішу інформацію, належну підготовку до конкурсу.

За підсумками конкурсу переможцем визначено Неживу Сергія Вячеславовича, який візьме участь у ІІ (регіональному) турі конкурсу «Учитель року – 2019».