Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 01.10.2018 № 63/87 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» 24 та 25 листопада 2018 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, інформатики, хімії та німецької мови.

В олімпіадах взяли участь 101 учень 7-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: географія –38 учнів , інформатика – 10 учнів, хімія – 51 учень, німецька мова – 2 учні. Рішеннями фахових журі визначено переможців. 

Ними стали: 

Географія:                                                                                  

8 клас

І місце - Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

ІІ місце - Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце - Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІст. (вч. Уляницька А.О.)

9 клас    

І місце - Інюточкін Андрій, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

               Карпович С.П.)

ІІ місце - Соколенко Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце - Чумарний Станіслав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст.№4,

                 (вч. Карпович С.П.)

10 клас

І місце - Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії, (вч. Калайтан Н.М.)

ІІ місце - Коршак Анжела, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Волошина Ю.В.)

ІІІ місце - Пунько Таїсія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст., (вч. Ященко С.П.)

11 клас

І місце - Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст.№4,

               вч. (Карпович С.П.)

ІІ місце - Карабань Ілля, учень Гребінківської гімназії, (вч. Калайтан Н.М.)

ІІІ місце - Пасічний Віталій, учень Гребінківської гімназії, (вч. Калайтан Н.М.)

                 Супрун Арсентій, учень Гребінківської гімназії, (вч. Калайтан Н.М.)

Німецька мова:

8 клас

ІІ місце - Повстяна Єлизавета, учениця Гребінківської гімназії (вч. Ющенко О.Г.)

11 клас

ІІ місце - Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії, (вч. Гавриленко А.О.)                                      

Хімія:

7 клас

І місце - Коркішко   Дар`я, учениця Гребінківської гімназії, (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце - Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного

                закладу Гребінківська ЗОШ І –ІІІ ст. №4, (вч. Мороз О.Д.)                                                                                                           

                Шурандо Артем, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч.

                 Шупрудько Л.С.)

                Мамренко Світлана, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко О.С.)

                Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІст. №4 (вч.

                Шупрудько Л.С.)   

ІІІ місце - Дяченко Жанна, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (ч. Лисенко Н.К.)

8 клас

І місце - Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко О.С.)

ІІ місце - Козін Максим, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Н.К.)

ІІІ місце - Огієвич Владислав, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Таран Г.І.)

9 клас

ІІІ місце - Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рудейко С.П.)

10 клас

ІІІ місце - Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (вч.

                 Шупрудько Л.С.)

                 Ціко Михайло, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Рудейко С.П.)

                 Корж Марія, учениця Гребінківської гімназії, (вч.Шевченко С.О.)

11 клас

І місце - Юзупкіна Євгенія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

               (вч. Шупрудько Л.С.)

ІІ місце - Шаповал Михайло, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                (вч. Шупрудько Л.С.)

ІІІ місце - Сальник Софія, учениця Гребінківської гімназії (вч.Шевченко С.О.)

                  Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                 (вч. Шупрудько Л.С.)

Інформатика:

10 клас

І місце - Єремічук Руслан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

               (вч. Ічанська О.Б.)

ІІ місце - Северин Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

                (вч. Ічанська О.Б.)

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».