Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації 23 листопада 2018 року пройшов семінар учителів іноземної мови в Овсюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ларіонова Жанна Володимирівна, учитель англійської мови, та Кіріяк Любов Василівна, учитель німецької мови, провели бінарний позакласний захід, присвячений Різдву.

Учні на німецькій та англійській мовах розповідали про різдвяні традиції у Німеччині та Англії, читали вірші та пісні на німецькій та англійській мовах. Поєднував усіх Дід Мороз, який спілкувався українською мовою. Всім присутнім роздали маленькі подаруночки на зразок тих, що готують перед Різдвом в Англії та Німеччині.  На перерві директор школи Теслімова Ніна Іванівна провела екскурсію по школі.  Після цього учасники семінару обговорили переглянутий захід. Всі відмітили, що учителі створили атмосферу Різдва, а учні мали змогу закріпити знання про традиції країн і удосконалити усне мовлення. Учитель німецької мови Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коршак Світлана Іванівна поділилася досвідом проходження курсів підвищення кваліфікації, які проходила у жовтні 2018 року.  Керівник методоб'єднання Пісня Тетяна Іванівна розповіла про участь у коучингу, який проводився  у  Києві і був присвячений сучасним інтерактивним технологіям викладання іноземної мови у Новій українській школі.

Методист відділу освіти, молоді та спорту Юрченко Микола Іванович підвів підсумки семінару.

IMG 0448

IMG 0418

IMG 0430

IMG 0439

IMG 0422

IMG 0450