"Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються". Гордон Драйден

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту 21 листопада 2018 року на базі Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено районний семінар-практикум для вчителів 1-х класів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ на тему «Концепція розвитку початкової школи в розрізі Нової української школи».

До присутніх із вітальним словом звернувся директор школи Ічанський Олексій Іванович, який ознайомив присутніх із особливостями організації освітнього процесу та створення умов для реалізації Концепції Нової української школи в Рудківській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учитель 1-го класу Баран Руслана Василівна провела урок математики «Повторення способів утворення попереднього і наступного чисел. Знаходження значень виразів». Вчитель високопрофесійно використала методи і засоби навчання математики, які активізували діяльність першокласників, один з ефективних засобів формування у дітей обчислювальних навичок – педагогічну технологію «Daily 3». Руслана Василівна поділилася досвідом з колегами щодо організації освітнього простору в класній кімнаті, який сприяє вільному розвитку творчої особистості дитини.

Приходько Наталія Олександрівна, учитель 1-го класу Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст., презентувала тему «Нова українська школа: від гасла до реального втілення ідеї». Наталія Олександрівна ознайомила присутніх із формами, методами та прийомами організації навчальної діяльності учнів з урахуванням їхніх психофізичних особливостей.

Нова Українська Школа ставить собі на меті підвищити якість освіти. Одним з необхідних чинників, що сприятимуть реалізації даної мети є формування критичного мислення молодших школярів за допомогою різноманітних методів та стратегій навчання.

Під час проведення практичного модуля, педагоги розкрили суть та зміст стратегії критичного мислення «РАФТ», розглянули теоретичну основу стратегії, розробили власні повідомлення із застосуванням даної стратегій та обґрунтували доцільність її застосування.

Завершився семінар обміном думками з приводу змін в освіті, що започатковує Концепція Нової української школи та виробленням методичних рекомендацій.

prv1