16 листопада 2018 року на базі Березівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів математики та фізики Гребінківського району на тему «Активізація пізнавальної діяльності на уроках та в позаурочний час». Учасників семінару вітали директор школи Трипуз Олександр Олександрович та заступник директора Харченко Лариса Олександрівна. Олександр Олександрович провів екскурсію по школі та розповів про здобутки учнівського та вчительського колективів.

Вчитель математики Трипуз Марина Григорівна провела урок математики в 5-му класі «Розв’язування вправ і задач на всі дії з натуральними числами», вміло застосувавши сучасні методи і форми активізації пізнавальної діяльності учнів (використання елементів історизму, проблемних ситуацій, елементів критичного та системного мислення та інше).

Цікавим та захоплюючим був виховний захід (конкурс-змагання) з фізики для учнів 7-9 класів «Фізика навколо нас», проведений заступником директора Харченко Ларисою Олександрівною.

Під час проведення круглого столу керівник районного методичного об’єднання вчителів математики та фізики Тодорова Надія Василівна (вчитель Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст.) виступила з повідомленням на тему «Активізація пізнавальної діяльності на уроках математики шляхом впровадження компетентнісного підходу до вивчення математики»».

Учасники семінару дали високу оцінку проведеним заходам та розробили методичні рекомендації щодо впровадження даної теми в роботі вчителів природничо-математичного циклу.