Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 01.10.2018 № 63/87 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» 10 та 11 листопада 2018 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури, трудового навчання, правознавства та біології.

В олімпіадах взяли участь учні 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: трудове навчання – 54 учня, російська мова та літератури – 6 учнів, правознавство - 13 учнів, біологія – 52 учні. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Трудове навчання (дівчата):

8 клас

І місце – Катруш Яна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІ місце – Онопрієнко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                 № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІІ місце – Іващенко Ліза, учениця філії Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу

                  Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Радченко О.М.)

9 клас

І місце – Калайтан Юлія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІ місце - учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

ІІІ місце – Дворко Валерія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                  № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

10 клас

І місце – Гаврик Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІ місце – Середа Світлана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                 № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

                 Заєць Єлизавета, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондаренко В.А.)

ІІІ місце – Корнієнко Олександра, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                  № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

11 клас

І місце – Коваль Катерина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІ місце – Горкун Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Кривенко Н.С.)

ІІІ місце – Янкова Єлизавета, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                  № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

                  Петриченко Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                  № 4 (вч. Смирнова Л.П.)

Трудове навчання (хлопці):

8 клас

І місце – Репа Артем, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Васько С.О.)

ІІ місце – Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кабушка С.В.)

ІІІ місце – Савельєв Олександр, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст.

                  № 4 (вч. Петрусенко А.Ф.)

9 клас

І місце – Турцевич Олександр, учень філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Радченко О.М.)

ІІ місце – Курило Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М.І.)

                 Кравченко Олександр, учень Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Тимошенко В.В.)

10 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М.І.)

ІІ місце – Хорошко Олег, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кабушка С.В.)

ІІІ місце – Іванов Анатолій, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кабушка С.В.)

11 клас

І місце – Лисак Олександр, учень Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кононенко С.В.)

ІІ місце – Ошурко Едуард, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Бондаренко В.А.)

ІІІ місце – Рекун Євгеній, учень Гребінківської гімназії (вч. Голик М.І.)

Російська мова та література:

9 клас

ІІ місце – Присяжнюк Дмитро, учень філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Таран Л.В.)

ІІІ місце – Лунга Анна, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

                  закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Стрілець М.В.)

10 клас

ІІ місце – Робота Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець В.В.)

ІІІ місце – Пишняк Аня, учениця Рудківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ічанська В.Г.)

Правознавство:

9 клас

ІІ місце – Сабурова Анна, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу

                 Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кулікова Т.В.)

                 Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

                 Малишенко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 (вч. Терещенко О.М.)              

ІІІ місце – Похватова Діана, учениця Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ричка Л.Д.)

10 клас

І місце – Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

               Терещенко О.М.)              

ІІ місце – Пиж Марта, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

ІІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

11 клас

І місце – Супрун Арсентій, учень Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІ місце – Попович Дарина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Кіріяк Вікторія, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Скред М.І.)

Біологія:

8 клас

І місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Дяченко М.І.)

ІІІ місце –Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

9 клас

І місце – Лунга Анна, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

               закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Чухно В.М.)

ІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

ІІІ місце –Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Л.В.)

10 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Дяченко М.І.)               

ІІІ місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч.Гапон Л.О.)

                  Чуйченко Марина, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Таран Г.І.)

11 клас

І місце – Бондаренко Владислав, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Отченко С.О.)

ІІ місце – Рекун Євгеній, учень Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІІ місце – Мисливець Анна, учениця Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Л.В.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».

viber image

viber image1

viber image2