Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 02.10.2018 року № 64/88 «Про проведення районного етапу ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2018 – 2019 н.р» 10 листопада 2018 року на базі Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 проведено ІІ (районний) етап ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У конкурсі взяли участь 157 учнів 3-11 класів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ.

Вітаємо переможців, вони показали найкращі результати!

3 клас

І місце – Гоч Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч.

                Правдицька Л.В.)

ІІ місце – Данько Маргарита, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів          

                 № 4 (вч. Правдицька Л.В.)

                 Вдовіна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л.В.)

                 Таран Михайло, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мороз А.А.)

ІІІ місце – Пестич Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Пікуль Л.В.)              

                  Ушанєв Єгор, учень Сліпорід-Іванівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Поліщук Н.І.)

4 клас

І місце – Чаплигіна Світлана, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

                закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Гетта Ю.Г.)

ІІ місце – Дудченко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                 ступенів № 4 (вч. Мельниченко Л.М.)

ІІІ місце – Перепелиця Олександра, учениця Гребінківської гімназії (вч. Федоренко Л.П.)

                  Дубина Вікторія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Мельниченко Л.М.)

5 клас

І місце – Мамаюсупова Таміла, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

               ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)

ІІ місце – Гавриленко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

                 Скрипка Вероніка, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІІ місце – Карасенко Маргарита, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Малашта О.О.)

                  Крамаренко Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Малашта О.О.)

                  Цяпко Богдан, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Клименко Т.І.)

6 клас

І місце – Сойнов Дмитро, учень Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Кривошей Діана, учениця Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Мусієнко Н.І.)

ІІІ місце – Терещенко Анастасія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

                  Кот Юлія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Макота І.І.)

                  Князєв Артемій, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

7 клас

І місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІ місце – Жаркова Анастасія, учениця Олександрівської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Гусак О.В.)            

ІІІ місце – Коркішко Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О.А.)

                  Джувага Ольга, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)            

                  Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

8 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Тютюнник Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Куцевол Діана, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Соловей В.М.)

                  Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                  Загірна Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

9 клас

І місце – Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Козіна Н.І.)

ІІ місце - Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

ІІІ місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                  Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

                  Якимук Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

10 клас

І місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Чуйченко Марина, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Опанасенко Н.М.)

ІІІ місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

                  Пунько Таїсія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

                  Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ткаченко А.С.)

11 клас

І місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Мороз Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                 ступенів № 4 (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ

                  ступенів № 4 (вч. Клименко Т.І.)

Протоколи результатів конкурсу можна переглянути на сайті РМК в розділі меню «Олімпіади, конкурси».

viber image

viber image1

viber image2

viber image3

viber image4

viber image5

viber image6

viber image7

viber image8