Відповідно до спільного наказу відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації та відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради від 01.10.2018 № 63/87 «Про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018-2019 навчальному році» 3 та 4 листопада 2018 року проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, історії, математики і української мови та літератури.

В олімпіадах взяли участь 160 учнів 6-11 класів закладів загальної середньої освіти Гребінківського району та Гребінківської ОТГ: екологія – 8 учнів, історія – 44 учні, математика – 51 учень , українська мова література – 57 учнів. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Екологія:

10 клас

І місце – Розанов Олександр, учень Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

ІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко М.І.)

Історія:

8 клас

І місце – Пісня Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Терещенко О.М.)

ІІ місце – Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Уляницька Т.І.)

                 Поплавець Роман, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

ІІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Тютюнник Ю.С.)

9 клас

І місце – Волосацький Олег, учень Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ричка Л.Д.)

ІІ місце – Гошко Ярослава, учениця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кривенченко М.Ф.)

ІІІ місце – Сабурова Анна, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного закладу

               Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Карпович Л.М.)

10 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІІ місце – Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІІІ місце – Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч.

                 Терещенко О.М.)              

11 клас

І місце – Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІ місце – Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Лимар І.Г.)

ІІІ місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

Українська мова та література: 

7 клас

І місце – Бровар Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

ІІ місце – Охріменко Марія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 (вч. Ільчук А.І.)

                 Левченко Жасмин, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Редька Н.О.)

                Калина Євгенія, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лях Т.П.)

ІІІ місце – Ковеня Андрій, учень Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

                 Коркішко Дарія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Наталенко О.А.)

8 клас

І місце – Дригант Валерія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце – Кейбал Анастасія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІІ місце –Єфремова Анастасія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 (вч. Соловей В.М.)

                 Коломієць Наталія, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Биковець Н.І.)

9 клас

І місце – Шпурик Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

                 (вч. Ільчук А.І.)

ІІ місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (уч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Мазко Каріна, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Острянська Н.В.)

                 Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

10 клас

І місце – Сторчак Єва, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Ільчук А.І.)

ІІ місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

                 Гебеш Еліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ткаченко А.С.)

                 Гнуча Тетяна, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисокобилка С.І.)

11 клас

І місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської гімназії, (вч. Устіловська Т.О., Чайка С.І.)

ІІ місце – Симоненко Наталія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Мороз Тетяна, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Ільчук А.І.)

Математика:

6 клас

І місце – Савченко Віктор, учень Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

ІІ місце –Ситнікова Ельвіра, учениця Березівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Харченко Л.О.)

               Колотюк Денис, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Добреля Т.С.)

ІІІ місце –Дарнопих Богдана, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 2 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Бондаренко О.М.)

                 Купрій Дарій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Низова Н.П.)              

7 клас

І місце – Коваль Богдан, учень Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н.П.)

ІІ місце – Міснікевич Ірина, учениця філії Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного

                 закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Ставицька Л.Д.)

ІІІ місце – Жолобецький Антон, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Добреля Т.С.)

8 клас

ІІ місце – Желага Максим, учень Гребінківської гімназії (вч. Дем’яненко Л.І.)

ІІІ місце –Могульова Крістіна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кравченко

                 Н.М.)

                 Неживий Станіслав, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Шишук О.В.)

9 клас

І місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Петрусенко О.П.)

ІІ місце – Гошко Ярослава, учениця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Кривенченко В.І.)

                 Якимук Софія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Божко С.С.)

ІІІ місце – Терещенко Ольга, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Нежива М.В.)

10 клас

І місце – Корж Марія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гацула Н.П.)

ІІ місце – Степанова Дар’я, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Добреля Т.С.)

ІІІ місце – Мельник Максим, учень Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Добреля Т.С.)

                 Шарпило Сергій, учень Почаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Низова Н.П.)

11 клас

І місце – Юзупкіна Євгенія, учениця Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

               (вч. Ічанська О.Б.)

Вітаємо всіх з перемогою та бажаємо подальших успіхів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад!

Протоколи олімпіад можна переглянути на сайті РМК в меню «Олімпіади, конкурси».

viber image5

viber image6

viber image7

viber image8