23 жовтня 2018 року відбулася Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» у Київському Палаці дітей та юнацтва. Активну участь у заході взяли вчителі Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пісня Тетяна Іванівна (вчитель англійської мови) та Приходько Наталія Олександрівна (вчитель початкових класів).

 

У програмі заходу обговорювались пріоритетні стратегії НУШ у навчанні іноземної мові молодших школярів та аналіз реалізації нової парадигми навчання у навчально-методичному комплекті з англійської мови для 1-го класу НУШ “Start up!”- спільний проект “Ранок” + “Goglobal” + “LanguaBooks” + “Литер”. Це питання висвітлювала Губарєва Світлана, кандидат філологічних наук, співавтор підручника з англійської мови для 1-го класу НУШ “Start up!”, що отримав державне замовлення. Любов Залюбовська (координатор освітніх проектів ГО “Global Оffice”) розповіла про навчальні ігрові методики викладання іноземних мов у початковій школі. Про онлайн-навчання, як ефективний засіб у формуванні індивідуальної освітньої траекторії, пояснювала Євгенія Павленко (проект-менеджер “LanguaBooks” Україна - США), яка вела бесіду з учасниками англійською мовою. Директор приватного акціонерного товариства “Литер” пропонував інноваційні технології на допомогу вчителям, учням, батькам.

По закінченню заходу відбулося вручення сертифікатів учасникам, розіграш подарунків від видавництва “Ранок”, фотосесія та неформальне спілкування.

2

4

5