ХХ століття подарувало світові цілу плеяду педагогів-дослідників, чиї ідеї і досі впливають на розвиток педагогічної науки. Це Семен Шацький, Софія Русова, Януш Корчак, Костянтин Ушинський. Однак навіть серед цих першорядних зірок яскраво вирізняється постать Василя Сухомлинського – видатного українського педагога, мислителя, ученого, публіциста, письменника, поета, який зробив вагомий внесок у розвиток вітчизняної педагогіки.

З нагоди 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського 3 жовтня 2018 року на базі відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації проведено педагогічні читання «Педагогічна спадщина В.О. Сухомлинського і розбудова Нової школи» за участі начальника відділу освіти, молоді та спорту Носової Н.С. та завідуючої методичним кабінетом Бігун Н.О.

 Активними учасниками заходу були Кривошей Ольга Григорівна, учитель зарубіжної літератури Сербинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з виступом на тему «Виховання школярів засобами слова у творчій спадщині В.О. Сухомлинського», Мисливець Валентина Григорівна, учитель початкових класів Майорщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з темою «Навчаємось граючи», Приходько Наталія Олександрівна, учитель початкових класів Тарасівської ЗОШ І-ІIІ ступенів, – «Аксіологічні ідеї співпраці батьків та школи у педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», Нежива Валентина Петрівна, вчитель англійської мови Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, презентувала виступ «Вплив іноземної мови, мовної культури, рідної мови та інтелектуальний розвиток дитини (з погляду В.О. Сухомлинського)», Федорченко Інна Петрівна, учитель біології Короваївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, - «Любов до дитини в педагогічній діяльності В.О. Сухомлинського». У своїх виступах педагоги піднімали питання виховання і відношення до дитини з поглядів відомого педагога та ділилися власним досвідом роботи, наголошуючи на тому, що для професійного становлення вчителя важливе значення мають моральні якості, любов до дітей, наполегливість, чуйність. 

Всеосяжна, багатоаспектна науково-педагогічна творча спадщина Василя Олександровича Сухомлинського з роками не втрачає своєї актуальності, а відкривається все новими і новими гранями.

viber image44

viber image41

viber image43

viber image39

viber image42

viber image39

viber image46