31 серпня 2018 року у відділі освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації проведено інструктивно-методичну нараду з вчителями 1-х класів Гребінківського району на тему «Перший місяць НУШ: з якими завданнями має впоратися вчитель».

Нараду вела завідувач методичним кабінетом Бігун Наталія Олексіївна.

На нараді обговорено методичні рекомендації щодо організації освітнього простору Нової української школи, затверджені наказом МОН України № 283 від 23.03.2018 р., методичні рекомендації щодо адаптаційного періоду учнів першого класу, затверджені наказом МОН України від 20.08.2018 р. № 923, методичні рекомендації щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у НУШ, затверджені наказом МОН України від 20.08.2018 р. № 924, варіанти складання розкладів уроків в НУШ за програмою О. Савченко та Р. Шияна.

Всі вчителі, які приступлять до впровадження ідей Нової української школи з 3 вересня 2018 року, озброєні знаннями, власним досвідом і безліччю ідей, прагнуть якомога швидше реалізувати їх у своїх класах.