30 серпня 2018 року в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту відбулася інструктивно-методична нарада для вчителів біології, хімії, географії та економіки. Нараду провели методист методичного кабінету Бузало К.І. та керівник методичного об’єднання вчителів біології та хімії Лисенко Н.К. 

Під час наради було проаналізовано роботу методичного об’єднання,

розглянуто методичні рекомендації щодо вивчення предметів природничого циклу, акцентовано увагу педагогів на особливостях вивчення даних предметів у 2018-2019 навчальному році, розглянуто особливості оформлення сторінок класного журналу з географії та економіки.

Особливу увагу приділили питанню участі обдарованих дітей в позакласних конкурсах, олімпіадах, змаганнях.

Також було проведено методичне об`єднання учителів трудового навчання. Керівник методоб`єднання Бондаренко В.А. ознайомив присутніх із результатами роботи за 2017-2018 навчальний рік. та планами на 2018-2019 навчальний рік.

Учасниками заходу було ухвалено проведення майстер-класів протягом навчального року. Методист методичного кабінету Юрченко М.І. звернув увагу присутніх на проведення районних олімпіад та особливості вивчення трудового навчання у 10 та 11 класах.  

viber image4

viber image

viber image1

viber image2

viber image3