4 січня 2018 року на базі Пирятинського районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відбувся зональний науково-практичний семінар вчителів біології «ЗНО з біології: особливості тесту 2018 року», який провів кандидат біологічних наук, доцент кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» Володимир Горобчишин. В роботі семінару взяли участь учителі біології Гребінківського району. 

Передувала зустрічі з науковцем презентація рекреаційного відділу НПП «Пирятинський». Начальник відділу рекреації та екологічної освіти Олена Проскурня розповіла про екологічну освітньо-виховну роботу установи. Було презентовано науково-довідкове видання «Управління природоохоронною територією національного природного парку «Пирятинський» та передано примірники для користування до шкільних бібліотек Гребінківського району.

Володимир Горобчишин у своєму виступі зупинився на особливостях тестових завдань із біології. Зосередив увагу на теоретичному матеріалі тематичних блоків, представлених у тестуванні – ботаніки, зоології, біології людини та загальної біології. Рекомендував довести до автоматизму здатність школярів вирішувати різноманітні тестові завдання.

osvita 2 640x480

img 20180104 092608 640x480