14 грудня 2017 року на базі Гребінківської гімназії відбувся заключний районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук. 

З найкращими побажаннями до учасників конкурсу звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Наталія Станіславівна, яка побажала всім наснаги, терпіння і, звичайно, перемоги. У конкурсі взяли участь 14 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Це учні Гребінківської гімназії (2 учні), Гребінківських ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (2 учні), № 2 (1 учень), № 4 (4 учні), Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень), Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (3 учні) та Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ступенів (1 учень).

Конкурс проходив у три етапи: перший етап конкурсу відбувся 28 листопада 2017 року, який  складався із виконання контрольних робіт, другий етап – заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт учнями (14.12.-19.12.2017) та третій етап – захист науково-дослідницьких робіт, який був проведений 14 грудня 2017 року.

Хочеться висловити велику подяку науковим керівникам, які знаходять таких дітей, підтримують їх та торують з ними перші кроки у науковому житті.

Всі роботи, подані на конкурс, мали проблемно-пошуковий характер, відповідали віковим інтересам та пізнавальним можливостям учасників, напрямкам наукових секцій, науковим дослідженням.

За результатами роботи фахових журі визначено переможців, ними стали:

Відділення: Літературознавства, фольклористики, мистецтвознавства

Секція: Фольклористика

І місце   – Гончаренко Дмитро, учень 11 класу Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (науковий керівник Марченко Ю.П.)

ІІ місце  – Чудновська Єлизавета, учениця 10 класу  Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (науковий керівник Мельник В.В.)

ІІІ місце – Середа Таміла, учениця 9 класу Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Лисокобилка С.І.)

Секція: Українська література

І місце – Юзупкіна Євгенія  - учениця 10 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № (науковий керівник Ільчук А. І.)

Секція: Мистецтвознавство

І-місце – Медвідь Анна, учениця 10 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (науковий керівник Кузьменко Л. С.)

Відділення: Мовознавства

Секція: Українська мова

І  місце – Лисокобилка Іван, учень 11 класу Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Теслімова Н. І.)

Секція: Англійська мова

І місце – Симоненко Наталія, учениця 10 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (науковий керівник Кузьменко Г.Г.)

Відділення: Історії, Хімії та біології

Секція: Історичне краєзнавство

І місце – Кіріяк Вікторія, учениця Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ст. (науковий керівник Скред М.І.)

Секція: Історія України

І місце Супрун Арсентій, учень 10 класу Гребінківської гімназії (науковий керівник Отченко О.П.)

Секція: Хімія

І місце – Шевченко Владислава, учениця  Гребінківської гімназії (науковий керівник Шевченко С.О.)

Відділення: Математики, Фізики і астрономії

Секція: Математика

ІІ місце – Романченко Анастасія, учениця 9 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (науковий керівник Захарченко В.І.)

Секція: Теоретична фізика

ІІ місце – Мойсеєнко Владислав, учень 11 класу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (науковий керівник Юрченко С.М.)

Секція: Аерофізика та космічні дослідження

ІІІ місце – Язловецький Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (науковий керівник Юрченко С.М.)

Низький уклін всім учасникам!

Для когось це був вдалий, успішний захист, а для когось – не зовсім. Але безперечним є одне - кожен з учасників є яскравою непересічною особистістю, що вирізняється з-поміж сотень тисяч інших школярів рівнем знань, креативністю, допитливістю. Вони, юні і завзяті, вже мають свій погляд на науку, генерують інноваційні та сміливі ідеї. Дивлячись на них, можна констатувати: в Україні росте достойна інтелектуальна та наукова зміна.

viber image

viber image2

viber image1

viber image4

viber image5

viber image6