Щороку, традиційно в районі проводиться конкурс професійної майстерності «Учитель року».

В період з 23 листопада по 6 грудня 2017 року проведено І (районний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» за такими номінаціями: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура». У І (районному) турі Конкурсу взяли участь 13 педагогічних працівників із 8 загальноосвітніх навчальних закладів, а саме:

Гребінківської гімназії, Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, Короваївської, Кулажинської, Овсюківської, Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Олександрівської ЗОШ І-ІІ ст. 

Відповідно до Порядку проведення районного конкурсу «Учитель року – 2018» всі учасники Конкурсу зареєструвалися на платформі Конкурсу, створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому розмістили відеорезюме, висновок відповідного методичного об’єднання навчального закладу про педагогічну та методичну діяльність.

Перший тур Конкурсу відбувся в два етапи: перший – урок, другий – зустріч та спілкування членів журі з учасниками Конкурсу. Під час проведення уроків учасники конкурсу продемонстрували належний науковий і методичний рівень викладання базових дисциплін із застосуванням інноваційних технологій навчання та передового педагогічного досвіду; досконало і детально висвітлили свою роботу в частині реалізації методичної проблеми, над якою працюють, презентуючи власний педагогічний досвід.

За результатами роботи фахового журі визначено переможців І (районного) туру конкурсу за відповідними номінаціями, ними стали:

«Українська мова та література»

 І місце   – Цимбал Валентина Григорівна (Олександрівська ЗОШ І-ІІ ст.)

 ІІ місце  – Клименко Тетяна Іванівна (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

 ІІІ місце – Наталенко Олена Адамівна (Гребінківська гімназія)

                   Мусієнко Наталія Іванівна (Сербинівська ЗОШ І-ІІІ ст. )

«Фізика»

 І місце  – Нежива Марина Василівна (Кулажинська ЗОШ І-ІІІ ст.)

 ІІ місце – Носов Олександр Михайлович (Гребінківська гімназія)

 «Німецька мова»

 ІІ місце – Гавриленко Андрій Олександрович (Гребінківська гімназія)

«Фізична культура»

І місце   – Шутенко Анатолій Васильвич (Сербинівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІ місце  – Солодкий Василь Григорович (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2)

                  Пісна Тетяна Миколаївна (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

ІІІ місце – Цимбал Микола Сергійович (Гребінківська гімназія)

                  Лисокобилка Олексій Іванович (Овсюківська ЗОШ І-ІІІ ст.)

Учитель, учитель, учитель... Це – дар, це – хвала, це – талант!

Щиро вітаємо переможців та учасників конкурсу! Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Бажаємо вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде ваша освітянська нива!

До нових зустрічей на конкурсах професійної майстерності!

20171123 090339

20171123 100324

20171123 111302

24993270 1799057167058929 299800906145936511 n

24909650 1799092490388730 4802221973572947178 n

25151874 1799057687058877 4545704038017748190 n

25157973 1799080240389955 7951708237741261146 n

25152321 1799080127056633 6456376935103485181 n

25289593 1799057477058898 8241080680581306185 n

24909576 1799113133719999 6390389082344744693 n

20171123 090406

25158240 1799088947055751 3175569210017301947 n

25151861 1799057113725601 1833409897175346270 n