22 вересня 2017 року на базі Гребінківської гімназії відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів щодо початку нового навчального року.

У нараді взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Носова Н.С., завідуюча методичним кабінетом Бігун Н.О., методисти Бузало К.І. та  Дикий В.Г., інженер з охорони праці відділу освіти, молоді та спорту Хребет В.П.

У своєму виступі Носова Наталія Станіславівна окреслила концептуальні засади реформування середньої школи «Нової української школи», зупинилася на питаннях охорони праці та безпеки життєдіяльності, виконавській дисципліні.

На нараді розглядалися питання про проведення інструктажів з питань безпеки життєдіяльності з учнями; про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в 2017/2018 н.р.; про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад  з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.; про моніторингові дослідження щодо результатів ЗНО випускників шкіл району та особливості проведення ЗНО в 2018 році.

В ході обговорення заступникам директорів з навчально-виховної роботи дані відповідні доручення.